رگولاتور جوشکاری | بهجوش | behjoosh

عنوان رگولاتور مورد استفاده درجوشکاری
نویسنده مریم سپیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 440
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

فهرست مطالب

رگولاتور جوشکاری و انواع آن با نازل ترین قیمت

ادامه توضیحات این محصول که قیمت مناسبی دارد :

فهرست شکل

شکل 1:رگولاتور جوشکاری

رگولاتور جوشکاری و انواع آن با نازل ترین قیمت

این بخش از وسایل مسئولیت مهم کاستن و تنظیم تضییق و یک جا حفظ کردن آن را به عهده دارد. گاز موقعی که درون نگهدارنده است، فشاری بین 15 تا 20 اتمسفر دارد که فشار بسیار بالا و غیر قابل تحملی است، رگلاتور تعبیه شده در دستگاه جوشکاری این فشار را به 5 تا 4 اتمسفر می رساند و برای خروج از سر مشعل مناسب و آماده می کند. رگولاتور ها دو نوع اصلی دارند. نوع سوپاپی و نوع انژکتوری

رگلاتور هایinjection  معروف ترند. که پیکره ی مقاوم و ثقیل برنجی از ویژگی های آنها می باشد. و دربردارنده دو مهره می باشند که یکی به سوپاپ وصل است و دیگری نمایانگر درجه ی فشار می باشد.

رگلاتور دربردارنده فنر، injection و Diaphragm می باشد. اگر پیچ تنسیق کننده فشار به جهت راست چرخیده شود. فشار و به جستجوی آن اندازه گاز افزایش پیدا می کند.  و اگر گاز ایندکس شده انتفاع نشود، به صورت اتوماتیک جدا می شود.  و نکته حائز اهمیت راجع به رگلاتور این موضوع است که فشار وارد شده  به هر مقداری که باشد، در کارکرد رگلاتور هیچ تاثیری ندارد.

ادامه توضیحات این محصول که قیمت مناسبی دارد :

بخش های متفاوت رگولاتور با دقت به کاربرد آن ها در انواع متنوعی تولید می شوند: فنرها از فولاد و Diaphragm رگلاتور از برنز دربردارنده فسفر و یا از صفحه های باریک فولادی و injection درون رگلاتور از برنز و قسمت نشیمن injection رگلاتور از چوب کائوچو و مواد فیبری تولید می شوند.

مدل دیگر رگلاتور، مدل سوپاپی آن می باشد. که همچنین شیوه عملش مانند رگلاتور injection می باشد. با این تفاوت که جایگزین انژکتور یا پستانک، سوپاپ دارد. در شکل 1:رگولاتور جوشکاری را میبینید.

شکل 1:رگولاتور جوشکاری

مانومتر جوشکاری  behjoosh گاز آرگون و co2،

رگولاتور آرگون و co2 با قابلیت

تعویض فشارشکن و ۶ ماه گارانتی تعویض

رگولاتور جوشکاری کالای با کیفیت ایرانی

جهت خرید ابزار جوشکاری ،لوازم جوش و برش ,تورچ جوشکاری هوا خنک, تورچ جوشکاری آب خنک ,تورچ جوشکاری , تورچ جوشکاری آرگون ,تورچ جوشکاری پلاسما آب خنک ,تورچ برش پلاسما هوا خنک ,تورچ سفارشی ، قطعات پلاسما ، مانومتر جوشکاری ، گرمکن co2 ، شعله پوش ، تورچ آب خنک ، تورچ هوا خنک ، تورچ پلاسما و … با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید انواع رگولاتور را در بهجوش  مشاهده و خریداری نمایید

لوازم جوش و برش

انواع مانومترجوشکاریرگولاتور جوشکاریرگولاتور جوشکاری چیست؟قطعات مانومتر جوشکاریلوازم جوشلوازم جوشکاری

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در واتساپ در ارتباط باشید.