جوشکاری mig و انواع محصولاتی که میتوانید در این امر استفاده کنید چیست؟

جوشکاری mig و انواع محصولاتی که میتوانید در این امر استفاده کنید چیست؟

جوشکاری mig | بهجوش | behjoosh

عنوان روش ها و توضیحات سبک جوشکاری نوین و به روز
نویسنده علیرضابراتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 327 کلمه
مدت زمان مطالعه حدود 3 دقیقه

 

فهرست مطالب

جوشکاری به روش mig و استفاده از تکنیک های نوین

جوشکاری به روش و سبک میگ چیست و چگونه است؟

لیست تصاویر موجود در مقاله

شکل 1 جوشکاری به روش میگ

این مقاله در مورد جوشکاری mig میباشد.

جوشکاری به روش میگ و استفاده از تکنیک های نوین

جوشکاری MIG برای جوشکاری فلزاتی مانند فولاد زنگ نزن، آلومینیوم، نیکل و مس مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیند جوشکاری با ذوب کردن اتصال توسط قوس الکتریکی بین یک الکترود یکسره فلزی پرکننده مصرف شدنی و قطعه کار  از گازها،صورت می­ گیرد. این فرآیند گاهی جوشکاری CO2 نامیده می شود. تغذیه الکترود مداوم است. الکترود (سیم جوش) لخت می باشد. این فرآیند جوشکاری را می توان با ماشین نیمه خودکار یا روش های خودکار انجام داد. در ادامه میتوانید شکل 1 جوشکاری به روش میگ را مشاهده نمائید.

 

شکل 1 جوشکاری به روش میگ

جوشکاری mig چیست و این سبک به چه صورت است؟

یکی از روش ها و فرآیند های جوشکاری را میتوان جوشکاری میگ نام برد. در این روش جوشکاری از قوس الکتریکی بهره برده میشود. الکترود های الکتریکی قوس الکتریکی را ایجاد میکند. داغ شدن قطعه دقیقا به وسیله قوس بوجود آمده ایجاد میشود. گاز هایی بی اثر نیز در این فرآیند میتوانند نقش ایفا کنند. برای مثال گاز هایی مانند آرگون یا هلیوم که بی اثر میباشند.

پروژه های جوشکاری mig در بسیاری از صنعت ها و پروسه های ساخت و ساز وجود دارند. اگر بخواهیم با استفاده از تکنیک ها و روش های قدیمی این کار را انجام دهیم، هزینه های بسیاری را باید متحمل شویم. اما این در حالی است که تکنیک های جوشگاری نوین مانند میگ به شما کمک میکند که بتوانید جوشکاری MIG را در پروسه ی خود انجام دهید. این کار و این روش میتواند تا حد بسیاری هزینه های شما را کاهش دهد.

برای سفارش محصول و  دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاورین بهجوش مشورت دریافت نمایید.

  • 09120404195

مشاوره در واتس آپ