تعمیر تورچ جوشکاری

فهرست مطالب

معرفی بر دستگاه تورچ های جوشکاری و تعمیر آن ها !

تعمیر تورچ های  به چه شکل انجام می شود؟

نحوه کار تورچ های جوشکاری به چه صورت است؟

فهرست شکل

شکل 1: تعمیر تورچ های

 

تعمیر تورچ ها عبارت کلیدی
اوج شید دپارتمان
رعنا میرفندرسکی نویسنده
473 تعداد کلمات
4 دقیقه زمان مطالعه

معرفی بر دستگاه تورچ های جوشکاری و تعمیر آن ها !

تورچ های جوشکاری از جمله وسایلاتی در زمینه مکانیکی است. این دستگاه با شعله ای که با گاز و اکسیژن تامین می شود و باعث می شود که دو بخش از فلز را ذوب کند. این وسیله در قسمت های متفاوت صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله دو گونه رایج دارد که شامل:

  • Mig
  • Tig

هستند. نوع رایج اول دستگاه های جوشکار گاز بدون اثر فلزی می باشد و نوع رایج دوم دستگاه های گاز فاقد اثر تنگستن می باشد.

شعله هایی که در جوشکاری از آن بهره می برند شامل لوله فلزی بلند است. که به طور معمول در قسمت انتهایی آن یک انحنای کوچکی قرار داده شده است. این کار باعث می شود که فرآیند انجام جوشکاری با دقت بیشتری انجام شود. این لوله فلزی از دو قسمت که یکی از آن ها حاوی بنزین و یکی دیگر اکسیژن می باشد تشکیل شده است. در زمان شعله ور شدن بنزین و اکسیژن شعله هایی به رنگ آبی به وجود می آید. در شکل 1: تعمیر تورچ جوشکاری به نمایش گذاشته شده است.

شکل 1: تعمیر تورچ جوشکاری

تعمیر تورچ جوشکاری به چه شکل انجام می شود؟

جهت خرید ابزار جوشکاری، لوازم جوش و برش, تورچ جوشکاری هوا خنک, تورچ جوشکاری آب خنک, تورچ جوشکاری, تورچ جوشکاری آرگون, تورچ جوشکاری پلاسما آب خنک, تورچ برش پلاسما هوا خنک, تورچ سفارشی، قطعات پلاسما، مانومتر جوشکاری، گرمکن co2 ، شعله پوش ، تورچ آب خنک ، تورچ هوا خنک ، تورچ پلاسما و … با ما تماس بگیرید.

تعمیر تورچ جوشکاری توسط بهجوش با بهترین کیفیت و کمترین قیمت انجام می شود. و تولید کننده و توزیع کننده لوازم تورچ جوشکاری در ایران می باشد. همچنین نمایندگی رسمی شرکت ترافیمت ایتالیا است.

نحوه کار تورچ های جوشکاری به چه صورت است؟

این دستگاه شعله های آن به حدی گرم می شوند که می تواند انواع فلزات را به راحتی ذوب کند. این وسیله بین دو قسمت از فلز قرار می گیرد. و تا زمانی که این فلزات به نقطه ذوب خود نزدیک گردند جرقه می زند. شعله های این تورچ در حین انجام جوشکاری در سر تا سر فلز جا به جا می شود. این وسایل به دو روش خنک می شوند. برخی از آن ها با هوای محیط خود دمایشان تغییر کند. و در برخی دیگر با آب خنکی که در دستگاه جریان است این فرآیند انجام میشود. گاهی اوقات این وسایل دچار خرابی می شوند. بنابراین تعمیر تورچ جوشکاری را به behjoosh بسپارید.

برای سفارش محصول و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

09120404195

مشاوره در واتساپ بهجوش

سرویس ها و خدمات

تعمیرتعمیر ترچ جوشکاریتعمیر تورچتعمیر تورچ اصفهانتعمیر تورچ جوشکاریتعمیر تورچ جوشکاری اصفهانتورچ جوشکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در واتساپ در ارتباط باشید.